پروژه توسعه پست برق 63 کیلوولت تربیت معلم به پیمابرق محول شد

طی شرکت در مناقصه و با ابلاغ قرارداد از سوی شرکت برق منطقه ای تهران،‌ پروژه توسعه پست برق تربیت معلم به پیمابرق محول شد.

پست برق 20/63 کیلوولت تربیت معلم در منطقه حصارک استان البرز واقع شده است و با توجه به نیاز روزافزون منطقه به برق پایدار و مطمئن نیازمند توسعه ظرفیت است.

در این پروژه که به صورت کلید در دست (EPC) انجام می شود تمامی مراحل طراحی و خدمات مهندسی و تأمین تجهیزات و مصالح، انجام عملیات ساختمانی، ‌نصب تجهیزات و تست و راه اندازی آنها توسط شرکت پیمابرق انجام می شود.

پروژه مذکور به کارفرمایی شرکت برق منطقه ای تهران و مشاوره شرکت مهندسی قدس نیرو بزودی وارد مرحله اجرایی و عملیاتی می شود.

گفتنی است دو پروژه توسعه پست برق زرینه رود و توسعه پست برق شهرک ناز نیز از جمله پروژه های اخیر شرکت پیمابرق در حوزه پست های برق هستند که در هفته های اخیر با موفقیت برق دار شده و در مرحله تحویل به بهره بردار قرار گرفته اند.

پیمابرق با سابقه ای در حدود سه دهه در زمینه “احداث خطوط و پست ها” توانمندی، تخصص و تجربه لازم را به نیکی کسب نموده و در پروژه های محول شده به کار می بندد. از جمله خدمات قابل ارائه می توان به تأمین و ساخت تابلوهای فشار متوسط، تأمین و ساخت سازه های تجهیزات پست و همچنین طراحی پست برق و طراحی اسکماتیک پست برق اشاره کرد.

پروژه توسعه بی ترانس سوم پست برق 63/20 کیلوولت تربیت معلم

عوامل مؤثر بر طراحی پست‏های برق فشار قوی