آغاز پروژه توسعه پست برق شهرک ناز

آغاز پروژه توسعه پست برق 20/63 کیلولت شهرک ناز بصورت کلید دردست توسط شرکت پیمابرق

1400/01/05 پروژه توسعه پست برق 20/63 کیلولت شهرک ناز به کارفرمایی شرکت برق منطقه ای تهران و توسط شرکت پیمابرق، مجری برق رسانی و انتقال نیرو ، وارد مراحل اجرایی و عملیاتی شد.

در این پروژه که از طریق مناقصه و بصورت کلید در دست واگذار شده، کلیه مراحل توسعه پست برق شهرک ناز شامل :

  • خدمات مهندسی
  • تأمین مصالح و تجهیزات
  • انجام کارهای ساختمانی
  • نصب، تست و راه ‏اندازی کامل تجهیزات
  • تابلوها
  • ترانسفورماتور قدرت و ترانسفورماتور زمین
  • و همچنین ارائه کلیه تنظیمات تجهیزات حفاظتی و رله ها
  • تجهیزات حفاظتی و کنترلی با توجه به نیازمندی‏های شبکه برق منطقه ای تهران توسط گروه مهندسی بازرگانی پیمابرق انجام می شود.
img

مهندس متین جنتیان، مدیر عامل پیمابرق در خصوص شرایط فعلی پروژه اعلام داشت:

پس از طی مراحل اولیه طراحی برای توسعه پست برق فشار قوی شهرک ناز، به دلیل اهمیت پروژه برای کارفرما و سرعت عمل در مراحل اجرایی، مراحل تجهیز کارگاه و عملیات ساختمانی نیز وارد فاز اجرایی شده است.

مدیر عامل شرکت پیمابرق با بیان آنکه کلیه مراحل انجام پروژه از طراحی تا تست تجهیزات و تحویل به صورت یک زنجیره کامل در شرکت پیمابرق و در همکاری و هماهنگی با دیگر شرکت های همکار انجام می شود، بر آمادگی کامل این شرکت برای انجام انواع پروژه های طراحی و ساخت پست های برق فشار قوی، پست های برق گازی، ‌پست های برق سیار و خطوط انتقال نیرو و شبکه های فیبر نوری تأکید کرد.

پیمابرق پیشرو در ساخت پست­های فشارقوی

مهندس جنتیان با اشاره به اینکه پیمابرق پیشرو در ساخت پست­های فشارقوی است افزود:

کلیه عملیات ساختمانی شامل تجهیزات کارگاه، عملیات خاکی، جاده های داخلی، طراحی و احداث فونداسیون های بتنی جهت ترانس های قدرت و کمکی، بانک خازنی، طراحی و احداث کانال کابلی و محوطه سازی نیز به طور کامل توسط پیمابرق؛‌ شرکت مجری پست‏های برق فشار قوی ؛ انجام و تحویل کارفرمای پروژه می شود.

* پست برق شهرک ناز واقع در استان البرز، ‌بخش فردیس، شهرک ناز می باشد و شرکت مهندسی قدس نیرو نیز به عنوان مشاور در پروژه مذکور حضور دارد.

پیمابرق ، تاکنون پروژه ‏های متعددی را به سرانجام رسانده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پروژه پست های برق فشار قوی کلیک کنید.