پست برق ۶۳ کیلوولت تربیت معلم برقدار و تحویل موقت شد

بی ترانس سوم پست برق 63/20 کیلوولت تربیت معلم واقع در حصارک کرج برقدار و همزمان تحویل موقت شد.

عملیات توسعه این پست فوق توزیع که از آذر ماه سال گذشته آغاز شده بود در روز سه شنبه مورخ بیست و دوم شهریورماه سال جاری با موفقیت خاتمه یافت.

این رویداد با حضور نمایندگانی از شرکت کارفرما، «شرکت برق منطقه ای تهران» و مدیر پروژه و سرپرست کارگاه از طرف شرکت پیمابرق انجام گرفت .

طی پروژه توسعه پست برق تربیت معلم در استان البرز که به صورت کلید در دست اجرا شد، مراحل طراحی، مهندسی  تأمین تجهیزات و عملیات ساختمانی و همچنین نصب، تست و راه اندازی توسط مهندسان و متخصصان در شرکت پیمابرق انجام شده است.

با بهره برداری از ترانسفورماتور سوم این پست ، که در مجاورت دانشگاه تربیت معلم کرج واقع شده است، بخشی از بار شبکه در این منطقه تعدیل خواهد شد.

گفتنی است در تحویل موقت پروژه به کارفرما، کلیه موارد با حضور نمایندگان کارفرما و پیمانکار و شرکت های ناظر و مشاور پروژه کنترل شده و با تأیید حسن انجام کار، پروژه جهت بهره برداری به کارفرما تحویل موقت می شود.

از زمان تحویل موقت تا تحویل دائم نیز مدت زمانی در نظر گرفته می شود که در صورت وقوع ایراد و نقص احتمالی ، پیمانکار موظف به رفع آن خواهد بود.

شرکت پیمابرق با تکیه بر تعهد و تجارب ارزشمند که در طی قریب به 31 سال فعالیت در صنعت برق گردآورده است و با همراهی متخصصان و همکاران توانمند این مجموعه، توانسته است بطور همزمان پروژه های متنوعی را در زمینه احداث و توسعه خطوط انتقال و پست ها در استان های مختلف کشور را با موفقیت به سرانجام برساند.

شما می توانید جهت اطلاع از دیگر «پروژه های در دست اقدام پیمابرق» به این لینک مراجعه نمایید.