اتمام پروژه توسعه پست برق شهرک ناز

با برق دار شدن بی ترانس سوم و اتصال باسبار 20 کیلوولت قدیم به جدید در پست برق شهرک ناز،  این پروژه از سوی پیمانکار، شرکت پیمابرق به کارفرما،‌ شرکت برق منطقه ای تهران تحویل موقت شد.

پیش از این در آبان ماه سال جاری، بی ترانس سوم 63 کیلوولت نصب شده در این پست برق ،‌ برق دار شد و پس از انجام مراحل تست و راه اندازی ودر آخرین مرحله، اتصال باسبار قدیم به جدید، عملیات اجرایی این پروژه اتمام یافت.

هدف اصلی پروژه توسعه پست برق شهرک ناز،‌ افزایش ظرفیت این پست برق با اضافه کردن یک ترانسفورماتور 63 کیلوولت به مجموعه پیشین این پست بود و هم اکنون این پست برق با سه ترانسفورماتور 63 کیلوولت توان مصرفی مورد نیاز منطقه تحت پوشش را تأمین می کند.

img

بدین ترتیب پروژه مذکور که به صورت کلید دردست از اردیبهشت ماه سال جاری کلید خورده بود،‌ با موفقیت در چهاردهم اسفندماه اتمام یافت و یه کارفرما جهت بهره برداری تحویل گردید. گفتنی است شهرک ناز از توابع استان البرز بوده و در محدوده فردیس کرج واقع شده است.

با اتمام این پروژه، تیم تخصصی و اجرایی دست اندرکار در پروژه مذکور،‌ در محل یکی دیگر از پروژه های شرکت پیمابرق واقع در منطقه حصارک استان البرز به ارائه خدمات فنی مهندسی می پردازند.

برای اطلاعات بیشتر در این خصوص به لینک زیر مراجعه نمایید:

img
img
img
img