پروژه احداث دیوار محوطه و جاده دسترسی ایستگاه 400/63 کیلوولت آزادشهر

شرکت پیمابرق عملیات ساختمانی احداث دیوار محوطه و جاده دسترسی ایستگاه 400/63 کیلوولت آزادشهر در استان گلستان را انجام می دهد.

این پروژه در بهمن سال جاری طی قراردادی مابین شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان و شرکت پیمابرق به این شرکت ابلاغ شده است.

با اجرای این طرح بناست دیوار محوطه ایستگاه در حال احداث آزاد شهر و جاده دسترسی مخصوص آن احداث شود.

شرکت پیمابرق با تجربه 30 ساله در احداث خطوط و پست های برق، در زمینه اجرای عملیات ساختمانی و جاده سازی مرتبط با احداث خطوط و پست ها نیز تجهیزات و توانمندی بالایی داشته و قادر است بخش های تخصصی مرتبط با برق و بخش های عمرانی و ساختمانی پروژه ها را بطور همزمان مدیریت و عملیاتی نماید.

همکاری پیمابرق در احداث ایستگاه 400 کیلوولت آزادشهر با اجرای همزمان دو پروژه

بنا به گزارش ایرنا و به نقل از مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان، عملیات احداث ایستگاه 400 کیلوولت آزادشهر از سال 1400 و در پاسخ به مشکل کمبود و ضعف ولتاژ برق شهرستان آزادشهر و برخی شهرهای همجوار آن کلید خورده است. پیش بینی می شود این ایستگاه در مدت زمان سه سال تکمیل شده و با بهره برداری از آن مشکل ناپایداری برق در منطقه در بازه زمانی ۴۰ تا ۵۰ سال آینده به طور کامل رفع گردد.

شرکت پیمابرق همزمان با پروژه احداث دیوار محوطه و جاده دسترسی پست مذکور، بناست طی قرارداد دیگری پروژه اجرای فونداسیون های خطوط انتقال 400 و 63 کیلوولت اطراف ایستگاه در حال احداث آزادشهر را نیز به سرانجام رساند.

هم اکنون و با ابلاغ هر دو قرارداد به این شرکت، مراحل تجهیز کارگاه و تحویل پروژه به سرعت کلید خورده و پروژه ها وارد مراحل اجرایی می‏شوند.

شما می توانید برای اطلاع از روند پیشرفت پروژه های ایستگاه آزادشهر و دیگر فعالیت های پیمابرق به سایت الکترونیکی آن به آدرس https://www.peymabargh.com/ مراجعه نمایید.