احداث فونداسیون خطوط 400 و 63 کیلوولت اطراف ایستگاه آزادشهر

پروژه احداث فونداسیون خطوط 400 و 63 کیلوولت ایستگاه (پست برق) آزاد شهر به سفارش شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان عملیاتی می شود. بر اساس قرارداد منعقده در بهمن ماه سال جاری، شرکت پیمابرق عملیات احداث فونداسیون های خطوط 400 و 63 کیلوولت را در اطراف ایستگاه آزادشهر واقع در شهرستان آزاد شهر در استان گلستان آغاز می نماید.

کلیه عملیات ساختمانی، احداث فونداسیون، جاده سازي و تحکیم بستر و خرید، نصب سیستم زمین برجها وتـامین مصـالح بر عهده شرکت پیمابرق است. در این پروژه تعداد 35 فونداسیون به روش پدوچیمنی احداث می شود و پیش بینی می شود بتن‏ریزی در حجمی با حدود 3000 مترمکعب در احداث فونداسیون ها محقق شود.

مراحل احداث ایستگاه (پست برق) آزادشهر از شهریورماه سال 1400 برای رفع مشکل کمبود و ضعف ولتاژ برق این شهرستان آغاز گردیده و در جریان است و هم اکنون جهت برقراری ارتباط با شبکه برق سراسری احداث فونداسیون ها و خطوط انتقال در اطراف آن در دستورکار شرکت برق منطقه ای مازندران قرار گرفته است. پیمابرق طی این پروژه بناست بخش احداث فونداسیون های خطوط مزبور را به اتمام برساند.

قابل ذکر است کارفرما در نظر دارد پست برق درحال احداث آزادشهر به همراه شبکه خطوط انتقال آن تا پیک مصرف در سال‏1402 آماده بهره برداری و خدمت رسانی به مشترکان منطقه شود.

همچنین پیمابرق دو پروژه دیگر را نیز به سفارش شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان در دست اقدام دارد:

نقش آفرینی پیمابرق در گذر گلستان از پیک 1402- تحویل موقت

احداث پست 20/63 کیلوولت بانک مرکزی نوشهر EPC

 

برای دریافت اخبار تکمیلی پروژه ایستگاه آزادشهر و دیگر پروژه ها با سایت شرکت پیمابرق https://www.peymabargh.com همراه باشید.

img
img