ساخت پست 20/63 کیلوولت کود اوره زنجان به صورت EPC

پروژه ساخت پست برق 20/63 کیلوولت کود اوره زنجان شامل انجام کلیه ی عملیات مربوط به طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات، عملیات ساختمانی، نصب، تست، پیش راه اندازی و راه اندازی بصورت کامل تا مرحله بهره برداری توسط پیمابرق اجرا می شود.

طی این پروژه، پست برقی با دو فیدر خط و ترانس 63 کیلوولت و سوئیچگیر 20 کیلوولت شامل 8 فیدر خروجی، بعلاوه 2 سلول برای توسعه آتی طراحی و احداث می شود.

همچنین قرارداد ساخت پست برق کود اوره زنجان با شرکت پیمابرق در قالب EPC‌ بوده که مابین شرکت صنایع کشاورزی و کود (پتروشیمی) زنجان و شرکت پیمابرق در خرداد ماه 1401 منعقد گردیده است.

محل اجرای پروژه ساخت پست برق کود اوره زنجان

محل اجرای کار در استان زنجان کیلومتر 30 جاده بیجار، سایت شرکت صنایع کشاورزی و کود زنجان می باشد و بخش کود اوره، خود،‌ بخشی از شرکت صنایع کشاورزی و کود زنجان به شمار می آید.

گفتنی است شرکت صنایع کشاورزی و کود زنجان (سهامی عام) در زمینه احداث، راه اندازی و بهره برداری از کارخانجات صنعتی به منظور تولید، بازاریابی، فروش، صدور محصولات صنعتی و پتروشیمی، ذخیره، واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز صنعتی و تبدیل کلیه مواد پتروشیمی و پتروشیمیایی و فرآورده های آنها فغالیت می کند.

پیمابرق، فعال و پیشرو در برق رسانی به صنایع بالادستی

شرکت پیمابرق مفتخر است که با توجه به مأموریت های این شرکت شامل

– گسترش حوزه فعالیت ها در صنایع مادر

-مشارکت موثر و گسترده در پروژه های عمرانی کلان و زیربنایی

با اجرای موفق پروژه هایی نظیر پروژه های صنایع پتروشیمی، نفت و گاز علاوه بر انجام مأموریت خود،‌ در توسعه زیرساخت های کشور با دیگر بخش های فعال و مؤثر هم قدم باشد.

در همین راستا پروژه احداث کامل پست 63/132 کیلوولت پالایشگاه گاز خانگیران (شهید هاشمی نژاد) به کارفرمایی شرکت ملی گاز ایران نیز توسط شرکت پیمابرق اجرا شده و در حال بهره برداری می باشد. همچنین پروژه برق رسانی به معادن باباحیدر در استان کهکیلویه و بویراحمد نیز در این دسته از فعالیت های پیمابرق در حال اجرا می باشد.

بیشتر بخوانید:

برق رسانی به معادن باباحیدر