احداث پست برق اختصاصی فولاد تاراز توسط پیمابرق

طی شرکت درمناقصه و با ابلاغ قرارداد از سوی شرکت فولاد تاراز چهارمحال و بختیاری، پست برق اختصاصی این شرکت در شهرک صنعتی شهرکرد احداث می شود. این پست برق 63.20 کیلوولت در زمینی به ابعاد 70*60 متر و جهت تأمین برق مورد نیاز شرکت فولاد تاراز توسط شرکت پیمابرق طراحی، نصب و راه اندازی می شود.

بنابر مفاد قرارداد انجام این پروژه به صورت EPC است و کلیه مراحل طراحی، خرید و تأمین تجهیزات، نصب، تست و راه اندازی و همچنین تمامی عملیات ساختمانی این پست توسط پیمابرق ارایه می شود.

پست برق فولاد تاراز از خط تغذیه 63 کیلوولت که از پست شهید موسوی در نزدیکی محل پروژه منشعب می گردد، برق دریافت خواهد کرد. لذا توسعه پست برق شهید موسوی جهت انشعاب خط تغذیه نیز بخش دیگری از پروژه تاراز است که توسط متخصصین پیمابرق انجام می پذیرد.

پیمابرق در راستای رسالت خود مبنی بر تلاش در جهت توسعه زیربنایی شبکه برق کشور و ارایه خدمات به صنایع بنیادین و کارخانجات، با اخذ کلیه گواهینامه ها و صلاحیت نامه های مورد نیاز در این حوزه و همکاری با مهندسان و کادر فنی با تجربه و زبده، بهترین خدمات فنی و مهندسی را درحوزه توسعه شبکه های توزیع برق ارایه می دهد.

در همین راستا پروژه برق رسانی به معادن باباحیدر و بیدکل در استان چهارمحال و بختیاری نیز توسط پیمابرق در حال انجام است.

قابل ذکر است شرکت فولاد تاراز در سال 1395 در استان چهارمحال و بختیاری به بهره برداری رسیده است و نام آن برگرفته از کوه تاراز می باشدکه در مرز بین استان چهارمحال و بختیاری و استان خوزستان قرار دارد.

این شرکت علاوه بر تولید انواع محصولات فولادی، تنها تولیدکننده ورق های گالوانیزه با پوشش رنگی در سطح کشور است.