احداث فونداسیون های خط انتقال اسمالون-مروست

فونداسیون های خط انتقال 132 کیلوولت اسمالون- مروست توسط شرکت پیمابرق احداث می شود.

مهندس جنتیان، مدیرعامل پیمابرق با اعلام این خبر افزود:‌

به دنبال شرکت در مناقصه این پروژه، احداث فونداسیون های خط انتقال مروست – اسمالون به طول 67 کیلومتر طی ابلاغ قرارداد به پیمابرق محول شده است. وی ادامه داد: با ابلاغ قرارداد این پروژه مراحل اجرایی به زودی کلید می خورد تا در زمان معین شده پروژه به بهره بردار تحویل شود.

مهندس جنتیان با بیان آنکه موضوع پروژه احداث فونداسیون های این خط انتقال است، خرید و تامین 40 تن استاب مورد نیاز پروژه و اجرای عملیات بتن ریزی در حدود 3000 مترمکعب را از ویژگی های این پروژه برشمرد که توسط مهندسین شرکت تخمین زده شده است.

مدیرعامل پیمابرق در ادامه به پروژه دیگر شرکت در استان یزد واقع در روستای سریزد اشاره کرد که هم اکنون در حال انجام است و طی آن پست برق 63کیلوولت سریزد جهت تأمین بار شهرستان مهریز و پایداری شبکه برق این منطقه احداث می‏شود.

 مهندس متین جنتیان افزود:

پیمابرق با کسب سابقه و تجربه نزدیک به سه دهه از کلیه پروژه های احداث پست های برق فشار قوی و متوسط و خطوط انتقال در تمامی نقاط کشور استقبال می کند و همواره درصدد ارائه خدمات برق رسانی با کیفیت و در زمان بهینه به کارفرمایان خویش است.

گفتنی است شهرهای اسمالون و مروست از شهرهای جنوبی استان یزد می باشند و شرکت خدمات مهندسی قدس نیرو به عنوان مشاور در این پروژه حضور دارد.

جزییات پروژه احداث فونداسیون های خط 132 کیلوولت اسمالون-مروست