پیمابرق در فهرست تأمین‏ کنندگان گروه مپنا

با تأیید صلاحیت شرکت پیمابرق توسط گروه مپنا، این شرکت در لیست تأمین‏ کنندگان و پیمانکاران EPC پست­های برق AIS تا سطح ولتاژ 400کیلوولت گروه مپنا قرار گرفت.

مهندس متین جنتیان، مدیرعامل پیمابرق با اعلام این خبر افزود:

تأیید صلاحیت پیمابرق جهت اجرای پروژه های کلید دردست یا EPC در حوزه احداث پست های برق هوایی (عایق هوا) می باشد.

وی ادامه داد این موضوع طی ابلاغیه ای از شرکت گروه مپنا در دوازدهم خرداد ماه سال جاری و پس از ارزیابی سوابق و تجربیات پیمابرق، به این شرکت اعلام شده است.

پیمابرق؛ پیشرو در صنعت انتقال برق و انرژی

مهندس جنتیان با اشاره به چشم انداز شرکت مبنی بر پیشرو بودن در حوزه انتقال برق گفت:

این شرکت تاکنون سابقه احداث و توسعه بیش از 50 پست برق را در کارنامه خود دارد که سبب انباشت تجارب و پرورش کادر انسانی متخصص و ماهر شده است.

همچنین مستندسازی و مشخص بودن روندهای احداث پست‏های برق، سبب افزایش بهره‏ وری و تسریع اجرای پروژه ‏ها گردیده است.

وی افزود:

با قرار گرفتن در لیست تأمین‏ کنندگان گروه مپنا یا وندور لیست مپنا،‌ افتخاری دیگر بر مجموعه پرتلاش پیمابرق افزوده شد که این امر را مدیون همکاران متخصص و توانمند و کادر پرتلاش و متعهد پیمابرق هستیم.

لیست تامین‏ کنندگان گروه مپنا یک بانک اطلاعاتی است که در راستای گسترش زنجیره تأمین و به منظور شناسایی شرکا و تأمین‌کنندگان جهت همکاری در پروژه‌های گروه مپنا منتشر می‏شود.

لیست مذکور در صفحه اینترنتی مدیریت تأمین مپنا منتشر می شود و شامل اسامی تأمین کنندگان مورد تأیید این گروه صنعتی عظیم می باشد.

از اعضای لیست مذکور جهت حضور و مشارکت در مناقصه‌های مرتبط یا دیگر زمینه‏ های همکاری دعوت به عمل می‏آید.

گفتنی است شرکت مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران «مپنا» مجموعه‌ای صنعتى است مشتمل بر گروه مپنا به عنوان شرکت مادر، به همراه شرکت‌هاى متعدد تخصصى تابعه و وابسته به آن که در زمینه مهندسى، احداث و توسعه نیروگاه‌های حرارتى، نیروگاه‌هاى انرژى تجدیدپذیر، تأسیسات تولید همزمان برق ،پروژه‌های نفت وگاز در خشکى و دریا و مهندسى و احداث پروژه‌های حمل و نقل ریلی، خدمات تصویربرداری پزشکی و غیره فعالیت می‏نماید.